grΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πίνακες συμμετεχόντων στο σεμινάριο 4-6/5/2018
| Print |
There are no translations available.

"Η μέλισσα στην εκπαίδευση για την αειφορία"
4-6 Μαΐου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ 
(Στο πρόγραμμα ενδέχεται να υπάρξουν κάποιες τροποποιήσεις)

Ακολουθούν οι πίνακες των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών, τακτικών και αναπληρωματικών, στο σεμινάριο του Ε.Θ.Δ. "Μέλισσας έργα, ανθρώπων αγαθά". 

 

Πίνακας 1: Τακτικοί εκπαιδευτικοί της Α/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Αν/κής Θεσ/νίκης

Καραχλέ Πανάγιω ΠΕ60

28ο Νηπ. Θεσ/νίκης

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Τσιγγελά Ευαγγελία ΠΕ60

3ο Νηπ. Φιλύρου

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Κοντός Κωνσταντίνος ΠΕ11

3ο Δ.Σ. Περαίας

3

Βοιωτίας

Χιντιπατίδης Γεώργιος ΠΕ70

Δ.Σ. Δομβραίνας

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Ρήγας Ιωάννης ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Διαβατών

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Σωτηριάδου Μάρθα ΠΕ70

5ο Δ.Σ. Ευόσμου

3

Δωδεκανήσου

Βελλοπούλου Αντιγόνη ΠΕ70

1ο Πειρ. Δ.Σ. Ρόδου

4

Ηλείας

Αγγελοπούλου Διαμάντω ΠΕ70

Δ.Σ. Κούμανι

3

Ηλείας

Μαρινοπούλου Χαρίκλεια ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Πύργου

3

Ημαθίας

Κυρκοπούλου Δόμνα ΠΕ11

Δ.Σ. Αγγελοχωρίου

3

Καστοριάς

Τσιλίδου Ελισάβετ ΠΕ60

Νηπ. Χιλιοδέντρου

3

Κοζάνης

Κώτσου Μαρία ΠΕ60

Νηπ. Πετρανών

3

Ξάνθης

Αθανασιάδου Μαρία ΠΕ70

Δ.Σ. Μειονοτικό Σελέρου

3

Πιερίας

Φούντου Ευγενία ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου

3

Πιερίας

Μπελέμη Βασιλική ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου

3

Πιερίας

Συριανίδης Δημήτριος ΠΕ70

Δ/ντής Π.Ε. Πιερίας

3

Πιερίας

Ναχόπουλος Νικόλαος ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Κατερίνης

3

Ρεθύμνου

Γιαννοπούλου Διονυσία ΠΕ06

10ο Δ.Σ. Ρεθύμνου

4

Τρικάλων

Τσιρογιάννη Αγγελική ΠΕ70

6ο Δ.Σ. Τρικάλων

3

Φθιώτιδας

Καρανικόλα Ευσταθία ΠΕ70

16ο Δ.Σ. Λαμίας

3

Φθιώτιδας

Τάκης Παναγιώτης ΠΕ70

13ο Δ.Σ. Λαμίας

3

Φωκίδος

Ηλιόπουλος Κωνσταντίνος ΠΕ70

3ο Δ.Σ. Γλυφάδας

3

Χαλκιδικής

Ζήσιου Μαρία ΠΕ70

Δ.Σ. Νέων Ρόδων

3

Χαλκιδικής

Καραβαριώτη Έρρικα ΠΕ70

1ο Δ.Σ. Καλλικράτειας

3

Χαλκιδικής

Τσόχας Δημήτριος ΠΕ70

Δ.Σ. Νεοχωρίου

3

Πίνακας 2: Αναπληρωματικοί εκπαιδευτικοί της Α/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Αν/κής Θεσ/νίκης

Χατζηιωαννίδου Μαρία ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Περαίας

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Σκευά Νίκη ΠΕ11

Ειδ. Δ.Σ. για παιδιά με αυτισμό

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Αβδημιώτης Συνόδιος ΠΕ70

Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Γιάγκου Γεωργία ΠΕ70

Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Λογοθέτη Ειρήνη ΠΕ70

Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Σαρηγιάννη Ανδρονίκη

Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης

3

Αν/κής Θεσ/νίκης

Τριανταφυλλίδου Πολυξένη ΠΕ70

Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης

3

Αττικής Β'

Μαλτέζου Ζωή ΠΕ06

1ο Δ.Σ. Παπάγου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Φαρμάκης Αστέριος ΠΕ60

2ο Νηπ. Παλαιοκάστρου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Αθανασιάδου Αθηνά ΠΕ60

2ο Νηπ. Αγίου Παύλου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Παυλίδου Στέλλα ΠΕ06

2ο Δ.Σ. Παλιαοκάστρου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Κωνσταντινίδου Κυριακή ΠΕ60

2ο Νηπ. Κυμίνων

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Μεντεσίδου Παρθένα ΠΕ70

Δ.Σ. Λητής

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Σαμαρά Μαρία ΠΕ70

Δ.Σ. Λητής

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Λύσσα Βασιλική ΠΕ11

2ο Δ.Σ. Παλαιοκάστρου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Γκατζάρα Θεοδοσία ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Παλαιοκάστρου

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Ηλιάδου Βασιλική ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Ελευθερίου Κορδελιού

3

Δυτ/κής Θεσ/νίκης

Σούμμα Μαρία ΠΕ70

2ο Δ.Σ. Ελευθερίου Κορδελιού

3

Έβρου

Γεροφώτη Αικατερίνη ΠΕ16.01

Ειδ. Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης

3

Ημαθίας

Ιωάννου Μαρίνα Ε.Β.Π.

Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας

3

Ημαθίας

Μιχαηλίδου Ευγενία ΠΕ70

3ο Δ.Σ. Βέροιας

3

Ημαθίας

Τσιλοπούλου Πολυξένη ΠΕ60

Ειδ. Νηπ. Αλεξάνδρειας

3

Ημαθίας

Χαλαστάνης Θεόδωρος ΠΕ70

Ειδ. Δ.Σ. Αλεξάνδρειας

3

Ημαθίας

Παυλίδου Αντωνία Ε.Β.Π.

Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας

3

Ημαθίας

Πολυζοπούλου Παναγιώτα ΠΕ71

Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας

3

Ηρακλείου

Ουρτζάνη Ελισάβετ ΠΕ70

Δ.Σ. Φόδελε

4

Ηρακλείου

Ραχώνη Βασιλική ΠΕ60

4ο Νηπ. Αγίας Μαρίνας

4

Κικλίς

Μποτίτση Ευριδίκη-Δάφνη ΠΕ70

1ο Δ.Σ. Πολυκάστρου

3

Κιλκίς

Κέκελη Χρυσαυγή ΠΕ60

1ο Νηπ. Πολυκάστρου

3

Κιλκίς

Ταχματίδου Ελισάβετ ΠΕ60

2ο Νηπ. Πολυκάστρου

3

Κοζάνης

Γεμπεκλή Θεοδοσία ΠΕ60

3ο Νηπ. Κοζάνης

3

Λάρισας

Δημητρίου Ελένη ΠΕ11

3ο Δ.Σ. Λάρισας

3

Λάρισας

Φίλιου Βασιλική ΠΕ70

3ο Δ.Σ. Λάρισας

3

Λάρισας

Χατζημίχου Κωνσταντίνα

Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων

3

Ξάνθης

Παράσχου Γεώργιος ΠΕ16.01

12ο Δ.Σ. Ξάνθης

3

Ξάνθης

Λάιος Γεώργιος ΠΕ70

Δ.Σ. Αβδήρων

3

Ξάνθης

Καλαϊτζή Σοφία ΠΕ60

1ο Νηπ. Κενταύρου

3

Τρικάλων

Σπάθης Απόστολος ΠΕ70

Σχ. Σύμβουλος Π.Ε.

3

Τρικάλων

Σιαμορέλη Μαρία ΠΕ70

4ο Δ.Σ. Τρικάλων

3

Τρικάλων

Μέμηλας Κωνσταντίνος ΠΕ70

4ο Δ.Σ. Καλαμπάκας

3

Τρικάλων

Πολύζης Γεώργιος ΠΕ70

13ο Δ.Σ.Τρικάλων

3

Τρικάλων

Κουτσή Δέσποινα ΠΕ70

13ο Δ.Σ. Τρικάλων

3

Πειραιά Α΄

Μπίρμπα Αικατερίνη ΠΕ70

4ο Δ.Σ. Κορυδαλλού

3

Σερρών

Γιαννακίδης Κωνσταντίνος ΠΕ11

19ο Δ.Σ. Σερρών

3

Σερρών

Χατζηγεωργίου Δέσποινα ΠΕ60

15ο Νηπ. Σερρών

3

Πίνακας 3: Τακτικοί εκπαιδευτικοί της Β/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Άρτας

Μήτση Κωνσταντίνα ΠΕ05

4ο Γυμνάσιο Άρτας

3

Άρτας

Ράπτη Αφροδίτη   ΠΕ16

1ο Γυμνάσιο Άρτας

3

Δυτικής Αττικής

Αθανασοπούλου Ελένη ΠΕ06

1ο ΕΠΑΛ Ασπροπύργου

3

Δυτικής Θεσσαλονίκης

Γιαννάκη Βασιλική ΠΕ03

1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου

3

Εύβοιας

Καραμάνου Ευαγγελία ΠΕ03

Γυμνάσιο Γυμνού

3

Ζακύνθου

Πόθος Διονύσιος ΠΕ06

2ο Γυμνάσιο Ζακύνθου

3

Ημαθίας

Μιζαντζίδου Μαρία ΠΕ06

ΓΕΛ Μακροχωρίου

3

Ημαθίας

Παπαποστόλου Γεωργία ΠΕ11

ΓΕΛ Πλατέος

3

Ηρακλείου

Σπανάκη Ευαγγελία ΠΕ02

1ο Γυμν. Ηρακλείου

4

Ηρακλείου

Καταλαγαριανάκης Ιωάννης ΠΕ04.05

1ο Γυμν. Ηρακλείου

4

Ηρακλείου

Πιταροκοίλη Μαρία ΠΕ16

1ο Γυμν. Ηρακλείου

4

Καβάλας

Κουκουλή Αναστασία ΠΕ17-08

Γυμνάσιο Λιμένα & Πρίνου Θάσου

3

Καρδίτσας

Πιντζοπούλου Ελένη ΠΕ03-ΠΕ11

2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας

3

Λάρισας

Πανταζοπούλου Ελένη ΠΕ04.02

Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου

3

Λάρισας

Κιτσούλη Ξανθίππη ΠΕ04.01

Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου

3

Λάρισας

Ξενοπούλου Παρασκευή ΠΕ11

Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου

3

Λάρισας

Πλιούτσα Ασπασία ΠΕ02

Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου

3

Πέλλας

Αραμπατζή Ζαφειρώ ΠΕ02.50

3ο Γυμνάσιο Έδεσσας

3

Πιερίας

Ιατρούδη Φωτεινή ΠΕ18.12

Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο & Λύκειο Κατερίνης

3

Σερρών

Χάψαλη Δέσποινα ΠΕ14.04

2ο ΕΠΑΛ Σερρών

3

Σερρών

Μαργούδη-Μαρβάκη Ζωή ΠΕ18.36

2ο ΕΠΑΛ Σερρών

3

Χαλκιδικής

Κωνσταντινίδης Αριστείδης 12.01

ΔΔΕ Χαλκιδικής (Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων)

3

Χαλκιδικής

Λουκαρέλλη Σταυρούλα ΠΕ14.04

ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών

3

Πίνακας 4: Αναπληρωματικοί εκπαιδευτικοί της Β/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Άρτας

Ράπτη-Σακκά Βασιλική ΠΕ16

4ο Γυμνάσιο Άρτας

3

Άρτας

Παπαγεωργίου Αναστασία ΠΕ19

ΓΕΛ Κομποτίου "Νικόλαος Σκουφάς"

3

Αχαΐας

Δαβάνου Βασιλική ΠΕ19

5ο ΓΕΛ Πάτρας

3

Εύβοιας

Μπαρίτας Κωνσταντίνος ΠΕ03

Λύκειο Βασιλικού

3

Ζακύνθου

Καραΐσκος Αθανάσιος ΠΕ09

2ο Λύκειο Ζακύνθου

4

Καβάλας

Παπαντωνίου Θωμάς ΠΕ03

Μουσικό Σχολείο Καβάλας

3

Καρδίτσας

Ταμπάση Αλεξάνδρα ΠΕ01

ΔΔΕ Καρδίτσας

3

Καρδίτσας

Πάσχου Ελένη     ΠΕ01

ΔΔΕ Καρδίτσας

3

Καρδίτσας

Καρφή Σταυρούλα ΠΕ06

Εσπερινό Γυμνάσιο-Λ.Τ. Καρδίτσας

3

Καρδίτσας

Παναγιώτου Σοφία ΠΕ02

2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας

3

Καρδίτσας

Κατσιαούνη Σοφία ΠΕ04.02

2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας

3

Καρδίτσας

Παπαχριστοδούλου Αναστασία ΠΕ06

1ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν. Καρδίτσας

3

Καστοριάς

Σαπουντζάκης Κωνσταντίνος ΠΕ18.12

ΕΠΑΛ Καστοριάς

3

Κέρκυρας

Παγκράτη Ιωάννα ΠΕ11

3ο ΓΕΛ Κέρκυρας

4

Κέρκυρας

Ρακοπούλου Ιφιγένεια ΠΕ05

3ο ΓΕΛ Κέρκυρας

4

Λάρισας

Σταλίκα Φωτεινή   ΠΕ01

Σχολική Σύμβουλος

3

Λάρισας

Οικονομάκη Αργυρή ΠΕ15&ΠΕ03

ΔΔΕ-Λάρισας (Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων)

3

Πέλλας

Καϊμακάμη Νικολέτα ΠΕ19

Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Σκύδρας

3

Σερρών

Μούρτζιου Χρυσάνθη ΠΕ09

ΓΕΛ Προβατά

3

Σερρών

Αναγνωστίδης Δημήτριος 12.06

4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Σερρών

3

Φλώρινας

Βαλιάγας Τρύφων ΠΕ17.5&18.4

Γυμνάσιο Αμυνταίου

3

Χαλκιδικής

Ηλιάδης Άγγελος ΠΕ12.05

Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών

3

Ανατολικής Θεσσαλονίκης

Κέλλης Ευθύμιος

Ειδικό Επαγγελματικό Λύκειο Θεσσαλονίκης

3

Β Αθήνας

Θεοδωρακοπούλου Παρασκευή ΠΕ02

6ο Γυμνάσιο Ν. Ηρακλείου Αττικής

3

Δυτικής Θεσσαλονίκης

Αντωνακούδη Σουζάνα ΠΕ06

Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Κορδελιού-Ευόσμου

3

 
Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέωνespa-2014-2020