grΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Συμμετέχοντες στο σεμινάριο 6-7 Μαρτίου
| Print |
There are no translations available.

Συμμετέχοντες στο σεμινάριο 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Στο σεμινάριο του Ε.Θ.Δ. "Μέλισσας έργα, ανθρώπων αγαθά", που θα γίνει στις 6-7 Μαρτίου 2015 στη Μακρινίτσα, θα συμμετέχουν 50 εκπαιδευτικοί της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης. Ακολουθούν οι πίνακες των τακτικών, αναπληρωματικών εκπα/κών και των εκπ/κών των ΚΠΕ.

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Αμοιρίδου Βενετία (ΠΕ06)

1ο Γυμνάσιο Θέρμης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Αναστασοπούλου Στεργιανή ΠΕ70

2/θ Δημ. Σχολείο Ασπροκκλησιάς

Α/θμιας Εκπ/σης Καστοριάς

Αρχοντή Βασιλική (ΠΕ06)

1ο ΕΠΑΛ Αλμυρού

Β/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Βαϊτσοπούλου Μαρία (ΠΕ14.04)

3ο Γυμνάσιο Κοζάνης

Β/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Βαχτσιαβάνου Μαλαματή (ΠΕ01)

3ο Γυμνάσιο Κοζάνης

Β/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Γιαγκίνα Ευφροσύνη (ΠΕ06)

Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας

Β/θμιας Εκπ/σης Καρδίτσας

Γουντουδάκη Μαρία (ΠΕ02)

1ο Γυνάσιο Καβάλας

Β/θμιας Εκπ/σης Καβάλας

Γρίβας Κωνσταντίνος (ΠΕ70)

Δημ. Σχολείο Παντάνασσας

Α/θμιας Εκπ/σης Αιτ/νίας

Ζαχαριάδου Κωνσταντίνα (ΠΕ11)

1ο Γυμνάσιο Θέρμης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Ζυγούρα Αικατερίνη (ΠΕ70)

19ο Δημ. Σχολείο Βόλου

Α/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Θεοδοσιάδου Δήμητρα (ΠΕ70)

13ο Δημ. Σχολείο Δράμας

Α/θμιας Εκπ/σης Δράμας

Ιωαννίδου Κων/δου Ιωάννα (ΠΕ01)

2ο Γυμνάσιο Χαλκίδας

Β/θμιας Εκπ/σης Εύβοιας

Καζλάρη Βαλασία (ΠΕ70)

1ο Δημ. Σχολείο Πολυγύρου

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Καραγγελή Κυριακή-Μαρία (ΠΕ70)

Δημ. Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου

Α/θμιας Εκπ/σης Ηλείας

Καραγιώργος Δημήτριος (ΠΕ11)

Δ.Δ.Ε. Μαγνησίας

Β/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Καρανικόλα Ευσταθία (ΠΕ70)

16ο Δημ. Σχολείο Λαμίας

Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Καρατζιοβάλης Βασίλειος (ΠΕ70)

1ο Δημ. Σχολείο Πολυγύρου

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Καρλιάμπα Ευανθία (ΠΕ02)

1ο Γυμνάσιο Θέρμης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Κλουγιουβάνη Γιαννούλα (ΠΕ70)

4ο Δημ. Σχ. Ωραιοκάστρου

Α/θμιας Εκπ/σης Δυτ. Θεσ/νίκης

Λαϊνά Ζωή (ΠΕ70)

6ο Δημ. Σχολείο Βόλου

Α/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Λυκίδης Ευστάθιος (ΠΕ17.04)

1ο ΕΠΑΛ Αλμυρού

Β/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Μάλλιος Παύλος (ΤΕ01 ΠΕ70)

Εσπερινό ΕΠΑΛ Φλώρινας

Β/θμιας Εκπ/σης Φλώρινας

Μάνου Αικατερίνη (ΠΕ070)

1ο Δημ. Σχολείο Μαγνησίας

Α/θμιας Εκπ/σης Δυτ. Θεσ/νίκης

Μπασματζίδου Μαρία (ΠΕ60)

1/θ Νηπ/γείο Α. Στενής

Α/θμιας Εκπ/σης Ευβοίας

Μπουμπουγιατζή Στέλλα (ΠΕ60)

Νηπ/γείο Νίκαιας

Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας

Νακόπουλος Δημήτριος (ΠΕ70)

Ολοήμερο Δημ. Σχολείο Αιανής

Α/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Νικόλαος Αρβανίτης (ΠΕ70)

Ολοήμερο Δημ. Σχολείο Αιανής

Α/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Ξηροκώστα Αριστέα (ΠΕ70)

Δημ. Σχολείο Παντάνασσας

Α/θμιας Εκπ/σης Αιτ/νίας

Παλτσανιτίδου Σοφία (ΠΕ11)

3ο Γυμνάσιο Κοζάνης

Β/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Παπακωνσταντίνου Ε. Παναγιώτης (ΠΕ70)

1ο Δημ. Σχολείο Ιστιαίας

Α/θμιας Εκπ/σης Ευβοίας

Παπαντωνίου Θώμη (Νηπ.)

Νηπιαγωγείο Καραβόμυλου

Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Παπαχρήστου Μαρία (ΠΕ70)

7ο Δημ. Σχολείο Λάρισας

Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας

Πηλείδου Όλγα (ΠΕ70)

19ο Δημ. Σχολείο Βόλου

Α/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Σκαρλατάκη Ξανθούλα (ΠΕ14)

1ο ΕΠΑΛ Επανομής

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Σταυριανοπούλου Ανθή (ΠΕ06)

1ο Γυμνάσιο Θέρμης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Στρέζου Αγάπη (ΠΕ1702)

Εσπερινό ΕΠΑΛ Φλώρινας

Β/θμιας Εκπ/σης Φλώρινας

Τσατσάνης Γεώργιος (ΤΕ06)

Εσπερινό ΕΠΑΛ Φλώρινας

Β/θμιας Εκπ/σης Φλώρινας

Τσελίκα Π. Χριστούλα (ΠΕ70)

2ο Δημ. Σχ. Ιστιαίας

Α/θμιας Εκπ/σης Ευβοίας

Τσιλίδου Ελισσάβετ (Νηπ.)

Νηπιαγωγείο Ασπροκκλησιάς

Α/θμιας Εκπ/σης Καστοριάς

Τσιούκα Μαρία (ΠΕ60)

Νηπ/γείο Νεοχωρίου

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Χαριστός Εμμανουήλ (ΠΕ70)

Δημ. Σχολείο Μεταγγιτσίου

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Χατζηκυριάκου Νίκη

2ο Γυμνάσιο Βόλου

Β/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Χατζής Γεώργιος (ΠΕ19 ΠΕ12)

Εσπερινό ΕΠΑΛ Φλώρινας

Β/θμιας Εκπ/σης Φλώρινας

 

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Χονδραλής Χαράλαμπος

Γυμνάσιο Υπάτης

Β/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Ευστράτιος Σφελινιώτης

16ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Κωνσταντινίδης Άγγελος

Εσπερινό ΕΠΑΛ Δράμας

Β/θμιας Εκπ/σης Δράμας

Μοσχίδου Φωτεινή

8ο ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Ιορδάνογλου Κων/νος

Γυμνάσιο Νικησιαμνής

Β/θμιας Εκπ/σης Καβάλας

Μόσιαλου Ελένη

4ο Γυμνάσιο Βόλου

Β/θμιας Εκπ/σης Μαγνησίας

Φιλίππου Ιωάννα

Λύκειο Πλατυκάμπου

Β/θμιας Εκπ/σης Λάρισας

Δραζίνου Ιωάννα

16ο Δημ. Σχολείο Λαμίας

Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Κύρτση Ανθή

Δημ. Σχολείο Φούρκας -Κασσανδρινού

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Γιαννόπουλος Κων/νος

Εσπερινό ΕΠΑΛ Φλώρινας

Β/θμιας Εκπ/σης Φλώρινας

Προδρόμου Νίκος

Δημ. Σχολείο Αφύτου

Α/θμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής

Σταύρου Βασιλική

2/θ Ειδικό Δημ. Σχολείο Σερβίων

Α/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης

Βλάχου Διονυσία

6/θ Δημ. Σχολείο Κορησσίας Κέας

Α/θμιας Εκπ/σης Κυκλάδων

Καζαντζόγλου Πολυξένη

2ο Δημ. Σχολείο Κατερίνης

Α/θμιας Εκπ/σης Πιερίας

Παπαδοπούλου Ελένη

1ο Ολοήμερο Νηπ/γείο Αμαλιάδας

Α/θμιας Εκπ/σης Ηλείας

Κέππα Μαγδαληνή

Γεν. Εκκλ/κό Λύκειο-Γυμν. Λαμίας

Β/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Τάκης Παναγιώτης

2ο Δημ. Σχολείο Λαμίας

Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Καρμίρη Αλεξάνδρα

16ο Δημ. Σχολείο Λαμίας

Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας

Λουκαρέλλη Σταυρούλα

1ο ΕΠΑΛ Επανομής

Β/θμιας Εκπ/σης Αν. Θεσ/νίκης

Κουκουρίκη Αντιγόνη

Γυμνάσιο Αξιού

Β/θμιας Εκπ/σης Δυτ. Θεσ/νίκης

Σταλιμέρου Μαρία

9ο Νηπ/γείο Άνω Λιοσίων

Α/θμιας Εκπ/σης Δυτ. Αττικής

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΚΠΕ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΠΕ

1

Αραμπατζής Δημήτριος

Αρναίας

2

Μπίνιου Ευαγγελία

Αρναίας

3

Χρυσοχόου Βασίλειος

Ποροΐων

4

Λιλιόπουλος Νικόλαος

Νάουσας

5

Κατσογιάννη Μαρία

Καρπενησίου

6

Μπατζούδη Γεωργία

Ομηρούπολης

7

Νάνης Νικόλαος

Μελίτης

     
     

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΚΠΕ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΠΕ

1

Σαββίδης Οδυσσέας

Αρναίας

2

Κωνσταντινίδης Λεωνίδας

Ποροΐων

θα παρακαλούσαμε όποιοι από τους τακτικούς εκπ/κούς δεν μπορούν να συμμετέχουν στο σεμινάριο να ειδοποιήσουν έγκαιρα το ΚΠΕ Μακρινίτσας, ώστε να αναπληρωθεί η θέση τους.

 

 
Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέωνespa-2014-2020